Kurumsal

Malatya Taş Doğalgaz Servisi

Taş Doğalgaz , Ömer Usta tarafından her alanda çağdaş anlayış ve teknolojiyi esas alan bir yönetim bilincini yakalamayı hedef alarak Malatya’da kurulmuştur.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli malzeme kullanma ilkesini esas kabul eden Taş Doğalgaz San. ve Tic. Ltd. Şti. müşterilerine; Kalorifer tesisatı, sıhhi tesisat, doğalgaz tesisatı, yerden ısıtma, kombi ekipmanları, mekanik tesisat projeleri, ruhsat projeleri, gaz açma, cihaz satışı ve enerji yöneticiliği gibi tesisatın her alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.

İnsani ve ülke değerlerimizi özveriyle korumak, yaşatmak, desteklemek ve ilgili araştırmaları teşvik eden, ayrıca nitelikli işgücünün yetiştirilmesini sağlayacak alanlarda en önde yer almayı hedef edinen Taş Doğalgaz, verdiği ve vereceği hizmet kalitesi ile içinde bulunduğu sektörde öncü ve ilklerin yaşandığı bir kuruluş olarak daima tercih edilen bir marka değeri taşımaktadır.

Alanında rastgele çalışmalar yerine bilimsel ve kaliteli çalışmalar ile adından övgüyle söz ettiren ve söylenenleri hak eden, etkinliğini arttıran ve güçlendiren, uzmanlaşan ve kendini yenileyen ekibi ile farklı bakış açıları oluşturabilen, tecrübelerini paylaşmaktan kaçınmayan bir şirket olarak kaliteli ve yüksek müşteri memnuniyeti sebebiyle tercih edilen kararlı bir kuruluş olmayı amaç edinmiştir.